شرکت آرمانی، سازمانی پویا در حوزه تبلیغات، برندینگ ، برگزاری ایونت یا رویداد و ارائه راهکارهای مؤثر بازاریابی برپایه به روزترین رویکردهای علمی و حرفه ای است. ما با بهره گیری از دانش روز، تجربه سالیان متمادی و همکاری با برترین شرکت ها در زمینه ی تشریفات و برگزاری ایونت های متعدد، خدمات خود را ارائه می دهیم. مایه مباهات شرکت آرمانی  است که همواره توانسته با مشارکت در ارتقاء دانش تبلیغات و برندینگ ایران، الگویی شایسته برای شرکت های فعال در این حوزه باشد ما با تفکری خلاقانه و هنری، رویکردی دانش بنیان و عملکردی حرفه ای و به پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخگوی طیف متنوعی از نیازهای مشتریان خود باشیم.

رویدادها هر کدام کاربرد و هدف متفاوتی دارند. برگزارکنندگان مراسم باید زمینه برگزاری هر رویداد را دانسته و با توجه به نتیجه‌ مورد انتظار از برگزاری رویداد و نیاز مخاطبان، بهترین نحوه را برای برگزاری رویداد انتخاب کنند.

در نتیجه با صرف انرژی، زمان و سرمایه مناسب بیشترین و بهترین نتیجه حاصل خواهد شد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید بهترین شرکت برگزاری رویداد را انتخاب کرد. یارندی ایونت یکی از خوشنام‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌های برگزار کننده ایونت و رویدادها است که از صفر تا صد در کنار شماست.

آرمانی با در نظر گرفتن عناوین و هماهنگی‌های اصلی، تبلیغات قبل، حین و بعد از رویداد، پذیرایی و غیره باعث می‌شود تا مهم‌ترین مراسم کسب و کار خود را در یادها جاودانه سازید. یارندی ایونت روشنی بخش راه آینده شماست.

دپارتمان های برگزاری ایونت

برگزاری ایونت رونمایی محصول

برگزاری صفر تا صد انواع ایونت های فناوری، لانچ محصول، استارت آپ ، کارآفرینی، افتتاحیه و … توسط هلدینگ یارندی.

برگزاری نمایشگاه

طراحی و ساخت دکور های نمایشگاهی و برندینگ ، ارائه خدمات پذیرایی شخصی سازی شده، تصویر برداری و تولید محتوا و اختصاص نیروی انسانی متناسب با هدف برند

برگزاری رویدادهای بین المللی

آرمانی با تکیه برمجوز برگزاری تشریفات بین المللی دقیقا طبق پروتکل های امنیتی بین المللی ، توانایی ارائه ی تمامی خدمات تشریفاتی در زمینه های بین المللی و سفارتخانه ای را دارد

برگزاری سمینار و همایش

اخذ مجوز های لازم، اجرای دقیق و منظم سمینار های سازمانی با استفاده از نیروی اجرایی متخصص توسط آرمانی انجام خواهد پذیرفت.

رویداد یا ایونت چیست؟

طراحی و اجرای ایونت متناسب با هدف مشخص طبق چهارچوب سازمانی شرکت مورد نظر.

تهیه استراتژی بازاریابی

برنامه ریزی اجرای انواع ایونت های خاص مناسبتی (سالگرد ها، ایونت های پایان سال و …) متناسب با شخصیت برند مورد نظر

خدمات برگزاری ایونت

کترینگ و پذیرایی

تیم عکاسی و فیلمبرداری

ارائه لوکیشن

خدمات اجرایی

مدیریت رویداد

خدمات نمایشگاهی

آتلیه گرافیک

خدمات جانبی

مراحل انجام پروژه

تماس و مشاوره رایگان

شروع همکاری

کسب موفقیت