تست دیسک

تست دیسک از محبوب‌ترین تست‌های رفتارشناسی است که کاربردهای زیادی در جنبه‌های مختلف زندگی مانند توسعه فردی، خانوادگی، شغلی و سازمانی دارد. مهم‌ترین مزیت تست دیسک سادگی آن است.اگر بخواهید یک تست را همین الان، در ده دقیقه، انجام بدهید و تغییرات مثبتی را بر اساس آن در رفتارتان شروع کنید، بدون شک تست دیسک بهترین پیشنهاد است.

بر اساس پاسخ‌های داده شده به تست MBTI، افراد یکی از ۱۶ نوع شخصیت را دارند. هدف تست این است که افراد، ویژگی‌های شخصیتی خود را از جمله علاقه‌‌مندی‌ها، نقاط قوت، ضعف، اولویت‌های شغلی احتمالی و سازگاری با افراد دیگر را بیشتر کشف و درک کنند. هیچ‌کس «بهترین» شخصیت را ندارد و شخصیت هیچ‌کس، «بهتر» از شخصیت فرد دیگر نیست. همچنین این تست به‌دنبال پیداکردن اختلاف عملکرد یا ناهنجاری نیست؛ در عوض، هدف آن فقط این است که درباره خودتان بیشتر بدانی

پرسشنامه شخصیت آیزنک (EPI) دو بعد فراگیر و مستقل از شخصیت، برونگرایی-درونگرایی و روان رنجوری-پایداری را اندازه گیری می کند که بیشترین واریانس حوزه شخصیت را به خود اختصاص می دهد. هر فرم شامل 57 سوال “بله-خیر” بدون تکرار است. سوالات این تست روانشناسی طوری طراحی شده اند که جواب های ساختگی و غیر حقیقی را مشخص می کند. صفات اندازه گیری شده عبارتند از: برونگرایی – درونگرایی و روان رنجوری.

شخصیت یک سری از ویژگی های آدمی است که در طول زمان پایدار می ماند. وقتی می گوییم فلانی شخصیت مهربانی دارد منظورمان این است که او در بیشتر زمان ها و تقریبا همیشه مهربان است.

پرسشنامه NEOPI-R یکی از آزمون های شخصیتی است که بر اساس تحلیل عوامل ساخته شده است و از جدیدترین ابزارها در زمینه شخصیت است که توسط مک کری و کوستا در سال ۱۹۸۵ تحت عنوان پرسشنامه شخصیتی NEO معرفی شد.

تست مشاغل (مربی ورزشی)

تا حالا فکر کردی سالن زیباییت چند ستاره است؟

برسی کیفیت و استانداردهای سالن زیبایی

در پایان پاسخ به این سوالات میتوانید بررسی کنید که سالن زیبایی شما، در چه وضعیتی قرار دارد و چه میزان به استانداردهای یک سالن زیبایی 5 ستاره نزدیک هستید!

و باعث شناسایی درصد نقاط ضعف و قوت شما خواهد شد!

برسی کیفیت و استانداردهای کسب و کار شما

در پایان پاسخ به این سوالات میتوانید بررسی کنید که شما به عنوان مربی در چه وضعیتی قرار دارید و چه میزان به استانداردهای یک مربی حرفه ای نزدیک هستید!

و باعث شناسایی درصد نقاط ضعف و قوت شما خواهد شد!