برگزاری رویداد

برگزاری رویداد و مدیریت رویداد، به کارگیری مدیریت پروژه در ایجاد و توسعه رویدادهای شخصی و شرکتی مانند نمایشگاه ها، کنفرانس ها، مراسم، مهمانی های رسمی، کنسرت ها و … است. مدیریت رویداد شامل مطالعه نام تجاری، شناسایی مخاطبان هدف آن، طراحی مفهوم رویداد و هماهنگی جنبه های فنی قبل از شروع رویداد است.

شرکت نگاه آرمانی با سال ها تجربه در زمینه برگزاری رویداد های داخلی و بین المللی با بهره گیری از منابع انسانی خبره و خلاق و ابزار پیشرفته، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود با هدف بهره وری حداکثری از رویداد موردنظر است.

تصویر برداری غرفه نمایشگاه

پوشش تصویری غرفه های نمایشگاهی  از مهم ترین نیازهای شرکت کنندگان در رویدادهای مهم ملی و بین المللی در نمایشگاه ها است.کمپانی های تجاری با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و نیاز به تبلیغات برای جا نماندن از سایر رقبا بیش از هر زمان دیگری به مستندسازی و تولید محتوا، از حضور خود در نمایشگاه ها احتیاج خواهند داشت.

فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاهی:

خدمات فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاه نیازمند تیمی خبره و حرفه ای با روابط عمومی بالاست که توان کار مداوم نزدیک به ۸ ساعت را در روزهای شلوغ نمایشگاه داشته باشد.داشتن تجهیزات مناسب فیلمبرداری از غرفه های نمایشگاهی، از جمله دوربین های مناسب فیلمبرداری ، نورهای با کیفیت جهت نورپردازی، سه پایه های سبک و قابل حمل و… از جمله تجهیزاتی هستند که یاری رسان این موضوع در نمایشگاه خواهند بود.

پخش ویدیو

غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

غرفه نمایشگاهی ابزار قدرتمندی است ، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح که به منزله ویترینی است برای نمایش انواع فعالیتها و تکنیک های فروش به کلامی دیگر، غرفه نمایشگاهی یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش است .
 غرفه مجموعه ای از سازه های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش محصولات و خدمات استفاده میکند . غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان!

غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

غرفه سازی نمایشگاهی به معنای ایجاد یک فضای محدود فروشگاهی برای مدت زمان موقت است. در گذشته غرفه سازی به شکل ساده و بی آلایش و با کمترین امکانات انجام می شد. همین که فروشنده ها می توانستند با استفاده از یک سازه جداکننده چوبی یا فلزی فضای نمایشگاهی را بین خود و فروشنده مجاور، تقسیم کنند، یک غرفه ایجاد می شد. اما در حال حاضر غرفه سازی به حوزه علم طراحی و دکوراتیو وارد شده و آن را به امری پیچیده تبدیل کرده است.

 به طوری که عنصر زیبایی به جزء جدایی ناپذیر غرفه های نمایشگاهی تبدیل شده است. به عنوان مثال سازه های مدولار هشت پر و اسپیس فریم ها به عنوان گامی نوین در صنعت طراحی و دکوراتیو غرفه سازی استفاده می شوند. امروزه غرفه سازی با استفاده از تجهیزات و دستگاه هایی انجام می شود که سرعت طراحی را تا حد زیادی کاهش داده و در عین حال به زیباسازی غرفه های نمایشگاهی انجامیده است.

غرفه های نمایشگاهی باید بتوانند نیازهای بازاریابی و برندینگ شرکت ها را برآورده سازند. بنابراین شاخصه زیبایی و جذابیت یکی از مهمترین ویژگی های غرفه ها به شمار می رود که در زمان طراحی باید به آن توجه ویژه شود. 

اهداف ساخت غرفه برای حضور در نمایشگاه

افراد زیادی برای خرید و آشنایی با محصولات و شرکت های جدید به نمایشگاه های داخلی یا بین المللی که سالانه برگزار می‌شوند، مراجعه می کنند. حضور کسب و کارها در این نمایشگاه‌ها یک فرصت استثنایی و بینظیر است تا در معرض دید بسیاری از افراد قرار بگیرند و برند خود را معرفی کنند. بدون شک یکی از مهمترین قسمت‌های هر نمایشگاهی، غرفه نمایشگاهی است که با توجه به نوع خدمات و محصولات برند شما طراحی می‌شود.

معمولا اکثر رقبای شما در چنین نمایشگاه‌هایی شرکت می کنند تا این فرصت را از دست ندهند، بزرگترین عاملی که باعث می‌شود شما از رقیبان خود پیشی بگیرید طراحی غرفه نمایشگاهی زیبا، مدرن است که به گونه ای طراحی شده باشد تا برند خود را در ذهن مخاطب ثبت کنید.

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی بر خلاف باور عموم دارای نکات فراوانی است که در ادامه با اصول غرفه سازی بیشتر آشنا خواهیم شد. مهمترین نکته ای که باید برای طراحی غرفه به آن توجه کرد این است که ساخت غرفه باید متناسب با فعالیت هر شرکت و محصولاتی که ارائه می‌دهد، باشد. فاکتورهای دیگری در غرفه سازی نمایشگاهی مهم است که شامل زیبایی، مقرون به صرفه بودن و اجرای سریع و آسان است.

نمایشگر غرفه تان را اجاره کنید

وقتی صحبت از غرفه سازی ارزان و استفاده صحیح از بودجه کم میشود، بهتر است اقلام گران قیمتی مثل نمایشگر را اجاره کنید. مگر اینکه سالانه بیش از 10 نمایشگاه تجاری شرکت میکنید! در غیر این حالت اجاره کردن نمایشگر بسیار مقرون به صرفه تر از خرید آن است. در ضمن ممکن است اندازه غرفه نمایشگاه تجاری شما در سالهای مختلف یکسان نباشد. در نتیجه میتوانید بسته به هدف و بودجه خود برای هر بار شرکت در این نمایشگاه ها، سایز نمایشگری که میخواهید اجاره کنید را تغییر دهید. ولی وقتی نمایشگر تان را خریده باشید، هیچ تضمینی وجود ندارد که این نمایشگر برای هر مقیاسی مناسب باشد. پس با اجاره کردن نمایشگر غرفه خود میتوانید غرفه سازی ارزان داشته باشید و از مزایای بیشتری بهره مند شوید.

هدایای رایگان بدهید

درحالیکه هدیه های رایگان به بازدیدکنندگان یک راه مطمئن برای افزایش بازدید و افزایش تعامل برای غرفه شما هستند، ولی باید حواستان باشد که در این مورد نیز اقتصادی و مقرون به صرفه پیش بروید. اگر حواستان به این موضوع نباشد یک آن ممکن است متوجه شوید که هزینه همان خودکار یا هر هدیه رایگان دیگری بسیار زیاد شده است. توجه داشته باشید که صرف غرفه سازی ارزان به این معنی نیست که شما توجه کمتری دریافت خواهید کرد. اتفاقا با غرفه سازی ارزان و جذاب میتوانید از تکنیک هایی مثل همین مورد برای افزایش توجه و تعامل بهره مند شوید و با این کار علاوه بر معرفی و فروش محصولات خود، بازگشت سرمایه تان افزایش دهید. این مورد جزء الزامات نیست و یک کار کاملا اختیاری است ولی میتواند در جذب مخاطب تاثیر زیادی داشته باشد.

از مقیاس غرفه خود اطلاع دقیق داشته باشید

بعنوان یک کسب و کار که میخواهید در یک نمایشگاه تجاری شرکت کنید، ابتدا باید اطلاعات دقیقی درمورد سایز و اندازه غرفه خود داشته باشید تا بودجه مصرفی را مطابق با آن برنامه ریزی کنید. غرفه ها، چیدمان ها و فضای متنوعی وجود دارد که میتوانید آنها را انتخاب کنید، در قالب یک چک لیست اقدامات پیش از نمایشگاه مهم این است که بدانید کدام یک برای شما مقرون به صرفه تر است. این موضوع در غرفه سازی ارزان و مقرون به صرفه اهمیت زیادی دارد . بنابراین حتما از قبل درمورد آن فکر کنید و یا با در نظر گرفتن نیازها و اهداف خود، از کارشناسان با تجربه صنعت غرفه سازی کمک بخواهید.

 

در نمایشگاه های نزدیک خود شرکت کنید

یکی دیگر از فاکتورهایی که هزینه غرفه سازی و بطور کلی هزینه شرکت در یک نمایشگاه تجاری را کاهش میدهد این است که در نمایشگاه های نزدیک خود شرکت کنید. به دلیل اینکه در این حالت دیگر نگران هزینه های گزاف سفر و اسکان تیم تان نخواهید بود. برای حل این مسئله به دنبال نمایشگاه هایی باشید که در نزدیکی شما یا مناطق اطراف برگزار میشود. این موضوع بخصوص برای کسب و کارهای نوپا اهمیت زیادی دارد. کسب و کارهای کوچک و جدیدی که قصد دارند با شرکت در چنین نمایشگاه هایی آگاهی از برند خود را افزایش دهند اغلب نمیتوانند در رویدادهای تجاری که هزاران کیلومتر دورتر برگزار میشود شرکت کنند. شرکت کردن و غرفه سازی ارزان و اقتصادی در نمایشگاه های محلی کوچکتر نیز یک راه عالی برای یافتن مشتریانی است که از نظر فیزیکی به کسب و کار شما نزدیکتر هستند و ممکن است سطح تعامل بالاتری نسبت به آنهایی که دورتر هستند، ایجاد کنند. در این حالت ممکن است بازدید و فروش بالایی را نیز رقم بزنید.

مشتری جذب کنید و ارتباطات جدید برقرار کنید

بنظر میرسد که این یک توصیه واضح و روشن باشد به دلیل اینکه اصلا یکی از اهداف شرکت نمایشگاه ها و گاها مهم ترین هدف همین است. شما زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک نمایشگاه مناسب و مرتبط، تحقیق درمورد شرکت های غرفه سازی ارزان و در نهایت هزینه ای را صرف شرکت در نمایشگاه کرده اید. حالا چه؟ ممکن است کارکنان شما با دیدن فضای پر جنب و جوش نمایشگاه فراموش کننده که چرا اصلا در اینجا حاضر شده اند. ممکن است بودجه، هزینه ها و بازگشت سرمایه تان در خط مقدم ذهن آنها نباشد. حتما بر اهداف نمایشگاه برای کارکنان در روز نمایشگاه و همینطور در طول فرایند برگزاری تاکید داشته باشید. نمایشگاه های تجاری راهی برای کسب و کارها برای یافتن مشتریان جدید، ایجاد روابط و تجارت هستند. به این ترتیب باید هزینه هایی که صرف کرده اید از طریق برایتان جبران شوید.

علاوه بر یافتن مشتریان بالقوه، کسب و کار شما باید بر ایجاد روابط جدید در صنعت نیز تمرکز کند. شرکای تجاری بالقوه زیادی در این نمایشگاه ها حضور دارند که شما باید به دنبال برقراری ارتباط و تعامل با انها باشید.

شرح خدمات این بخش

 • ساخت فيزيكي غرفه با متريال هاي معمول
 • شامل كف سازي / ديواره ها / هدر
 • نور پردازي
 • فضاي مذاكره vip
 • مبلمان اداري ، ميز و صندلي مذاكره خصوصي
 • صندلي گردان كانتر
 • خدمات تشريفات شامل
 • رزرو هتل و محل اقامت
 • مترجم عربي ، انگليسي
 • پرزنتر كانتر ( خانم و آقا )
 • نيروي خدمات پذيرايي
 • کترینگ
 • چاپ كاتالوگ عملكرد و بروشور
 • تهيه هدايايي تبليغاتي
 • اخذ كارت غرفه داري و تردد رايگان سالن و پاركينگ
 • سيستم صوتي
 • نمايشگر (ويديو وال )
 • کیوسک اطلاع رسانی
 • اينترنت پر سرعت
 • مستند سازي ( تصوير برداري و عكسبرداري )

سوالات متداول درباره دپارتمان تشریفات

بله تجهیزات کامل و قابل مشاهده است
هزینه برگزاری ایونت و ورکشاب و تشریفات توسط مجموعه به چه صورت است؟هزینه با توجه به آیتم ها و پکیج انتخابی متفاوت است

– ساخت فیزیکی غرفه با متریال های معمول
– شامل کف سازی / دیواره ها / هدر
– نور پردازی
– فضای مذاکره vip
– مبلمان اداری ، میز و صندلی مذاکره خصوصی
– صندلی گردان کانتر
– خدمات تشریفات شامل
– رزرو هتل و محل اقامت
– مترجم عربی ، انگلیسی
– پرزنتر کانتر ) خانم و آقا (
– نیروی خدمات پذیرایی
– کترینگ
– چاپ کاتالوگ عملکرد و بروشور
– تهیه هدایایی تبلیغاتی
– اخذ کارت غرفه داری و تردد رایگان سالن و پارکینگ
– سیستم صوتی
– نمایشگر )ویدیو وال (
– کیوسک اطالع رسانی
– اینترنت پر سرعت
– ( مستند سازی ) تصویر برداری و عکسبرداری

همکاران ما بخش عکس

محمد چراغی

مازیار شادپور

پریا ورناجی

روش های سفارش این محصول : ( ۲ روش )
 1. شماره خودتان را بزارید، ما در سریع ترین زمان با شما تماس میگیریم :

درچه بازه زمانی با شما تماس بگیریم ؟

فرم درخواست سفارش تشریفات

لیست لوکیشن ها

نام

نشانی

تماس

تالار فردوسی

اهواز، امانیه، خیابان دز غربی نبش خیابان پودات

فرهنگ سرای مهدیه اهواز

کارون (کوت عبداله)، بلوار آیت الله بهبهانی

06135555029

قصر جهان اهواز

اهواز، کوی پلیس، روبروی شرکت لوله سازی

06132270530

بهشت هویزه اهواز

اهواز، بلوار ساحلی کیانپارس، حد فاصل پل پارک جزیره و بیمارستان مهر

06133731322

تالار شهید مطهری

اهواز، فلکه دانشگاه چمران خیابان پیشاهنگی

پذیرایی صدف

اهواز، سپیدار، مجموعه تالارهای سپیدار خیابان شادی

06132281068

تالار آفتاب اهواز

اهواز، لشکر، بلوار قدس

تالار هادی و هدا

اهواز، کیانپارس، خیابان ایدون، بین خیابان 14 و 15 غربی

06133377755

مجتمع طلاییه اهواز

اهواز، کیانپارس، انتهای خیابان میهن شرقی جنب اداره آموزش پرورش

0633377755

هتل سومیا

هتل سومیا اهواز کیانپارس خیابان ۱۳ شرقی

06133919623

عمارت باغ سپیدار

سپیدار/مجموعه تالارها

09162202026

سومالی لوکیشن

اهواز زیتون نبش فیاض

09034930825

ویلا باغ موگهی

اهواز

09016842250

سناتور

اهواز سپیدار

09354743341

ماهور

اهواز

09353030171

خوش نویس

اهواز

09356725818

باغ میرزا

اهواز

09052069393

عمارت نازان

اهواز

09160308280

گرین گاردن

دزفول

آوان

جاده شوش_اهواز

09161419292

آلما

اهواز

09014072727

آژانس تبلیغات ارمانی در زمینه برگزاری رویداد و همایش اهواز ،تهران، مشهد،شیراز ،آبادان، خرمشهر، دزفول،…آماده ارئه خدمات می باشد