طراحی سایت

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ آرمانی در تلاش هستیم برای شما سایتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را طراحی کنیم و البته لازم به ذکر است که ما پس از طراحی وب سایت شما و تحویل آن شما را تنها نخواهیم گذاشت و شما از پشتیبانی فنی ما برخوردار خواهید بود. جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان کافیست با شماره 09129363626 تماس بگیرید یا در بخش تماس با ما، درخواست خود را ثبت کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

انواع طراحی سایت

سایت فروشگاهی

 

یک فروشگاه در هر نقطه ای از شهر هم که باشد در ساعات معین و مشخصی حدود ۱۰ ساعت از شبانه روز را فعالیت خواهد کرد و درب آن به روی مشتریان باز خواهد بود. اما با طراحی سایت فروشگاهی شما صاحب یک فروشگاهی خواهید شد که تمامی محصولات خود را بطور ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی به مشتریان عرضه خواهید کرد. امروزه صاحبان مشاغلی که در زمینه فروش یا تولید کالا فعالیت می کنند در کنار گارگاه تولیدی و یا فروشگاه خود، یک فروشگاه اینترنتی نیز طراحی کرده اند. طراحی سایت فروشگاهی یعنی احداث شعبه ای از فروشگاه شما با قابلیت دسترسی در سراسر جهان!!

سایت شرکتی

جدا از اینکه شرکت شما در بازار و دنیای حقیقی فعالیت می کند، برای رسیدن به موفقیت نیازمند حضور فعال و پررنگ در بازار و دنیای مجازی و اینترنتی نیز می باشد. شرکت هایی توانسته اند کسب و کار خود را ترویج دهند و پیشرفت کنند که همزمان در بازار حقیقی و اینترنتی فعال بوده اند

 

سایت پزشکی

 

در دنیای امروز، طراحی سایت برای همه مشاغل به یک امر الزامی تبدیل شده است. طراحی سایت خدماتی پزشکی و سلامت نیز یکی از آن مهم ترین سایت هایی می باشد که امروزه بسیار رونق پیدا کرده است. با توجه به اینکه مردم برای حل مشکلات سلامتی خود باید یک دکتر مرتبط با آن مشکل را پیدا کنند، بنابراین اولین محل برای انتخاب را در اینترنت می دادند.

امروزه طراحی سایت پزشکی فقط در قالب یک سایت ساده که حاوی شماره تماس و معرفی پزشک نمی باشد. بلکه علاوه بر آن امکانات دیگری نیز فراهم شده است تا بتواند هدف های مورد نظر برای قرار گیری در جایگاه مناسب را فراهم آورد. آنچه برای این نوع سایت های نیاز می باشد دیده می شود.

سایت خدماتی

جدا از اینکه شرکت شما در بازار و دنیای حقیقی فعالیت می کند، برای رسیدن به موفقیت نیازمند حضور فعال و پررنگ در بازار و دنیای مجازی و اینترنتی نیز می باشد. شرکت هایی توانسته اند کسب و کار خود را ترویج دهند و پیشرفت کنند که همزمان در بازار حقیقی و اینترنتی فعال بوده اند.

نمونه کار طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

قیمت بسته

6/5 میلیون تومان

قیمت بسته

10 میلیون تومان

قیمت بسته

15 میلیون تومان

قیمت بسته

20+ میلیون تومان ​