دیجی‌کالا همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب، نهمین نمایشگاه کتاب آنلاین خود را برگزار می‌کند

دیجی‌کالا از تاریخ 18 تا 31 اردیبهشت‌ماه با حداکثر هفتاد درصد تخفیف، آماده ارسال کتاب‌های موردعلاقه کاربران به هر نقطه‌ای از کشور است.

دیجی‌کالا از برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب آنلاین خود خبر داد. همزمان با سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، دیجی‌کالا از 18 تا 31 اردیبهشت نمایشگاه آنلاین کتاب با حداکثر 70 درصد تخفیف در فروش محصولات برگزار می‌کند.

روابط عمومی دیجی‌کالا خبر داده این نهمین سالی است که این پلتفرم هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، یک نمایشگاه آنلاین کتاب برای همه ایران برگزار می‌کند. در این نمایشگاه آنلاین بیش از صد هزار کتاب با موضوعات مختلف در اختیار اهالی علم و ادب قرار می‌گیرد.

دیجی‌کالا اعلام کرده از تاریخ 18 تا 31 اردیبهشت‌ماه با حداکثر هفتاد درصد تخفیف، آماده ارسال کتاب‌های موردعلاقه کاربران به هر نقطه‌ای از کشور است.

در بازه نهمین نمایشگاه کتاب دیجی‌کالا تعداد محدودی از آثار نیز با امضای نویسنده آن کتاب برای شما ارسال می‌شود. علاقه‌مندان برای دریافت کتاب‌ موردعلاقه خود با امضای نویسنده، هر روز ساعت 12 ظهر به دیجی‌کالا سر بزنند. به‌عنوان مثال 18 اردیبهشت‌ماه هم‌زمان با شروع این نمایشگاه آنلاین، کتابِ مارادونا با امضای عادل‌فردوسی‌پور از ساعت 12 ظهر تا 12 شب، برای خرید در دسترس شما قرار می‌گیرد. با توجه به محدودیت تعداد کتاب‌های امضا‌شده رأس ساعت 12 ظهر به دیجی‌کالا مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید.

مجموعه اشعار «شمس لنگرودی» با امضای ایشان در دومین روز نمایشگاه و کتاب نوشابه زرد با امضای «منصور ضابطیان» در سومین روز نمایشگاه عرضه می‌شود. از 18 تا 31 اردیبهشت‌ماه هر روز یک کتاب با امضای نویسنده آن آماده ارسال برای علاقه‌مندان است.

کتاب‌ مورد‌علاقه خود را از تاریخ و جغرافیا تا زندگی‌نامه و دایرهالمعارف، از شعر و ادبیات تا فلسفه و روانشناسی، از کتاب‌های درسی و کمک‌درسی تا کودک و نوجوان، می‌توانید در نهمین نمایشگاه کتاب دیجی‌کالا تهیه کنید.

در این نمایشگاه لوازم‌التحریر، کتاب صوتی و همچنین انواع مجلات، از سینمایی و کودک تا سیاست و ادبیات عرضه می‌شود. آثار بیش از 10 انتشارات چشمه، نی، افق، نگاه و… برای همه ایران در دسترس است. از اینجا کتاب مورد‌نظر خود را سفارش دهید و در مسابقه کاغذ‌بازی شرکت کنید. شاید یکی از برنده‌های 5 فیدیبوک شما باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *