چگونه به استوری اینستاگرام لینک اضافه کنیم؟

با اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام، می‌توانید بازدیدکننده‌های وب‌سایت‌تان را چند برابر کنید! همانطور که خودتان هم حتماً می‌دانید، شما در بخش بیو اینستاگرام، فقط می‌توانید یک لینک بگذارید. اما در استوری، دست‌تان بازتر است و می‌توانید چندین لینک را به مخاطب خود معرفی کنید و آن‌ها را به وب‌سایت، اپلیکیشن یا کانال تلگرام خود هدایت کنید.

 افزودن لینک به استوری اینستاگرام کار بسیار راحتی است. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید به استوری‌های اینستاگرام خود لینک اضافه کنید و فالوورهای خود را به وب‌سایت خود یا دیگران منتقل کنید.

چه کسانی می توانند در استوری اینستاگرام لینک بگذارند؟

همانند بسیاری از ویژگی‌های تجاری در اینستاگرام، لینک‌های موجود در استوری نیز در ابتدا برای حساب‌های کاربری تایید شده (آن دسته از اکانت‌هایی که تیک آبی دارند) فعال شد. با این حال، در ماه مِی سال 2017، اینستاگرام این امکان را وسعت بخشید و در اختیار دیگر حساب‌های کاربری نیز قرار داد.
لینک‌ قابل کلیک، هم اکنون برای تمام حساب‌های کاربری، در دسترس است. فرقی هم ندارد چندتا فالوور داشته باشید.

افزودن لینک به استوری اینستاگرام خیلی خیلی ساده است! اگر اکانت اینستاگرام دارید می‌توانید از این امکان استفاده کنید. برای انجام اینکار باید مراحل زیر را طی کنید:

1- استوری اینستاگرام خود را آماده کنید

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام برای استوری خود عکس و ویدیو بگیرید.پس از آنکه تصویر یا ویدیوی مورد نظر خود را گرفتید، از قسمت استیکرها، استیکر لینک را انتخاب کنید. (ما برای خوب دیده شدن مراحل کار، یک بک گراند سیاه ساده گذاشتیم)

 

استیکر لینک استوری

2- لینک را به استوری اینستاگرام اضافه کنید

پس از انتخاب استیکر لینک، به صفحه‌ای شبیه به صفحه زیر منتقل خواهید شد. بخش اول مربوط به آدرس لینک است. در این قسمت باید آدرس لینک موردنظرتان را وارد کنید. در قسمت پایین‌ اگر روی customise sticker text کلیک کنید می‌توانید یک متن دلخواه برای لینک خود بنویسید تا لینک با این متن برای فالوورها نمایش داده شود.

اگر متن دلخواه نگذارید، اینستا همان url لینک را به عنوان متن لینک به کاربران نشان می‌دهد. آدرس و متن را تایپ کنید و بعد روی گزینه‌ی Done کلیک کنید تا لینک ذخیره شود.

گذاشتن متن دلخواه برای لینک

لینک استوری

 هر مشخصه‌ی موردنظر دیگری که می‌خواهید مانند نوشته، استیکر و فیلتر را به استوری خود اضافه کنید و آن را همانند دیگر استوری‌ها در صفحه‌ی پروفایل خود بارگذاری کنید.

پیشنهاد ویژه

اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام، یکی از روش‌هایی است که با آن می‌توانید تعامل بهتری با مخاطب‌های خود داشته باشید. حتی کسب‌وکارهایی وجود دارند که با گذاشتن لینک خرید محصول در استوری‌های پیج خود، فرایند خرید از سایت را برای مشتریان خود به شدت ساده می‌کنند.
به طور کلی، بحث کسب درآمد از اینستاگرام و افزایش مخاطب، یک موضوع به شدت مهم است که باید درست و اصولی انجام شود. ما هم مثل همیشه اینجا هستیم که در این مسیر، هرچه نیاز است بدانید را به شما آموزش می‌دهیم.

نتیجه‌گیری

قابلیت اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام توسط بسیاری از بازاریابان که به دنبال راهی برای سرازیر کردن بیننده‌ها از اینستاگرام به وب‌سایت‌هایشان بوده‌اند، مورد استفاده قرار گرفته است. اگر بتوانید با روش‌های خلاقانه لینک‌هایی را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید، مطمئن باشید می‌توانید ترافیک وب‌سایت خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *